Sunrise Festival 2022

FAQ

Zapraszamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania (FAQ).
Przed wysłaniem do Nas pytania poszukaj tutaj!

STATUS ZAMÓWIENIA - po zalogowaniu się do systemu sprzedaży biletów Sunrise Festival (bilety.sunrisefestival.pl), można w łatwy sposób sprawdzić status swojego zamówienia w panelu biletowym (prawy górny róg ekranu, zakładka "Zamówienia"). Przy każdym numerze zamówienia widnieje jego status. Szczegóły zamówienia można zobaczyć po wejściu w "Szczegóły".

CENTRUM INFORMACJI – Centrum Informacji znajdować się będzie przy wejściu głównym na teren Sunrise Festival. Godziny otwarcia Centrum Informacji zostaną udostępnione do 17 lipca 2022.

SPRZEDAŻ ONLINE – rozpoczyna się 1 marca 2020 i trwa do 21 lipca 2022 lub wyczerpania zapasów.

OPASKA – bilet w formie silikonowej, zbliżeniowej opaski identyfikacyjnej, która po zakupie i otrzymaniu musi zostać aktywowana. Nieaktywna opaska uniemożliwi wstęp na teren festiwalu.

PERSONALIZACJA OPASKI – personalizacji/aktywacji opaski należy dokonać zgodnie z instrukcją która dołączona będzie do przesyłki oraz zgodnie z postanowieniami regulaminu przed wyznaczonym terminem. Aktywacji dokonać będzie można również przed werjściem na teren wydarzenia w specjalnych samoobsługowych punktach - należy jednak brać pod uwagę możliwość długiego oczekiwania w kolejce na taką możliwość. Zalecamy aktywację online.

DOŁADOWANIE OPASKI – doładowanie opaski środkami do wykorzystania na terenie festiwalu i SunCity dokonać można w specjalnych punktach na terenie wydarzenia oraz online przed wydarzeniem (informacja o uruchomieniu takiej możliwości zostanie podana na kanałach social media festiwalu).

ILOŚĆ BILETÓW W ZAMÓWIENIU – udostępniamy możliwość zakupu 10 biletów w pojedynczym zamówieniu (wliczając w to poszczególne elementy składowe pakietów).

ZMIANA ZAWARTOŚCI ZAMÓWIENIA – nie jest możliwa. Nie dodajemy, ani nie odejmujemy biletów w już złożonym zamówieniu. Nie zmieniamy typu biletów (wykupionych dni).

ZMIANA TYPU BILETU – nie jest możliwa. Nie modyfikujemy już złożonych zamówień.

SPOSOBY PŁATNOŚCI - Udostępniamy jeden sposób płatności jakim jest:

PayU (online)
Apple PayTwisto | PayU Płacę późniejPłatność online kartą płatnicząGoogle PayBLIK
Płacę z iPKOmTransferPłać z INGSantander Przelew24Płacę z Bankiem Pekao S.A.
Płacę z MillenniumAlior BankPłacę z InteligoCrédit Agricole e-przelewPłacę z Citi Handlowy
BNP ParibasPłacę z VeloBankBanki SpółdzielczePlus BankMasterpassPŁATNOŚĆ RATALNA – niedostępna.

PONOWIENIE NIEUDANEJ PŁATNOŚCI – link znajduje się w mailu przesłanym po wybraniu opcji dostawy i płatności (proszę szukać dokładnie we wszystkich folderach skrzynki pocztowej) oraz w panelu zamówień (szczegóły danego zamówienia). Jeśli nie masz pewności czy płatność została zaakceptowana poczekaj chwilę i sprawdź komunikaty od operatora.

ZWROT – można dokonać zwrotu wcześniej zamówionych biletów/dodatków (wszystkie zamówione bilety/dodatki w danym zamówieniu) tylko w ciągu 14 dni od daty zamówienia. Zwrot biletów należy dokonać w panelu sprzedaży biletów Sunrise Festival. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie sprzedaży biletów Sunrise Festival 2022.

ZMIANA DANYCH OPASKI – umożliwiamy jednokrotną zmianę danych opaski, szczegóły w regulaminie.

WIEK - wstęp na teren festiwalu mają osoby, które w dniu jego rozpoczęcia mają UKOŃCZONE 18 lat (wstęp za zgodą czy pod opieką osób pełnoletnich NIE jest możliwy).

BILETY Z INNEGO ŹRÓDŁA – nie zalecamy kupowania biletów z niepewnego źródła. Grozi to pozbawieniem kupującego gotówki na rzecz oszustów.

BILET - bilety dostępne w formie silikonowej, zbliżeniowej opaski identyfikacyjnej.

ZAKUP BILETÓW DLA ZNAJOMYCH - system umożliwia zakup biletów dla znajomych. Po otrzymaniu biletów/opasek każdy uczestnik musi indywidualnie aktywować opaskę w systemie zgodnie z regulaminem.

WYSYŁKA BILETÓW - wysyłka biletów odbywa sie turami co kilka dni zgodnie z regulaminem. Każde zamówienie wysyłane jest osobno - nie ma możliwości ich łączenia. Jeśli w panelu na stronie nie widnieje numer nadania oznacza to iż należy cierpliwie czekać na wysyłkę.

Partnerem logistycznym Sunrise Festival jest

WYSYŁKA ZA GRANICĘ - wysyłka biletów za granicę odbywa się na podobnych zasadach jak wysyłka na terenie kraju lecz obsługiwana jest przez Pocztę Polską. Czas dostawy w zależności od adresu może być wydłużony. Prosimy dokładnie wpisywać adres. UWAGA! Przyjmowanie zamówień na wysyłkę zagraniczną zostało zakończone 30.05.2022.

FAKTURA – możesz wybrać czy chcesz otrzymać fakturę VAT za złożone zamówienie (nie ma możliwości otrzymania faktury za poszczególne elementy zamówienia). Jeśli opcja faktury VAT nie zostanie wybrana przy składaniu zamówienia, jej otrzymanie w późniejszym terminie będzie niemożliwe. W przypadku wybrania faktury VAT, do zamówienia wymagane jest podanie danych: nazwa na fakturze VAT (nazwa firmy w przypadku faktury na firmę lub imię i nazwisko w przypadku osoby prywatnej), NIP (w przypadku faktury na firmę), adres (adres siedziby firmy), kod pocztowy, miasto. Zmiana tych danych w późniejszym terminie jest niemożliwa.

BILET VIP – bilety VIP zawierają:
- osobne wejście na teren fetiwalu
- wstęp na główny sektor VIP, który znajdować się będzie w dwupoziomowym namiocie przy scenie RED
- bezpłatny catering w strefie VIP
- obsługa kelnerska
- osobna strefa sanitarna przy głównym sektorze

PESEL – osoby nie posiadające numeru PESEL powinny użyć w formularzu numer paszportu, dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość. Numer PESEL podawany jest wyłącznie w celu weryfikacji wieku uczestnika festiwalu.

GODZINY OTWARCIA FESTIWALU - Sunrise Festival rozpoczyna się o godzinie 17:00 i trwa najpóźniej do godziny 04:00 w piątek, 04:30 w sobotę i 04:00 w niedzielę.

SUNCITY - strefa aktywnego wypoczynku wraz ze sceną muzyczną położona obok pola namiotowego Sunrise Festival.

POLE NAMIOTOWE - podzielone na strefy pole namiotowe z dostępem do SunCity.

Więcej informacji Pole BASIC Więcej informacji Pole STANDARD Więcej informacji Pole PREMIUM


DOKUPIENIE POLA DO KARNETU - dotyczy Karnetów 3 dni PT/SB/NDZ i możliwe jest w panelu opasek po dokonaniu personalizacji wg. dostępności miejsc w SunCity.

PARKING - jeżeli do biletu nie został dokupiony parking, taka możliwość pojawi się na miejscu przed wjazdem. Jeśli natomiast został wykupiony podczas składania zamówienia należy ze Szczegółów danego zamówienia wydrukować dostepny tam voucher i okazać go przy wjeździe na wybrany typ parkingu.

Więcej informacji Zobacz strefy parkingu Więcej informacji Parking P0 - Suncity Więcej informacji Parking P1 - Suncity Więcej informacji Parking P2 Więcej informacji Parking P3 Więcej informacji Parking P4 Więcej informacji Parking P5


DOJAZD BUS - na stronie bus.sunrisefestival.pl można skorzystać z rezerwacji tranposrtu u operatora zewnętrznego na i z terenu festiwalu w dniach jego trwania.